İzmir Rotary 11. Karikatür Yarışması / Türkiye 29 Mart 2019 P Uzatıldı...

Sevgili Yarışmacılarımız, gelen istekler doğrultusunda yarışmanın teslim tarihi 29 Mart 2019 a uzatılmıştır. 
(Not.Lütfen eserlerinizi karton içine koyup katlamadan gönderin.)
İzmir Rotary Kulübü'nün 10-15 yaş grubu gençler arasında düzenlediği 11.Altın Çizgi karikatür yarışmasının son katılım tarihi 29 mart 2019.

İzmir Rotary 11. Karikatür Yarışması / Türkiye 15 Mart 2019 P

AMAÇ: Gençlerimizin espri güçlerini kullanarak düşüncelerini bildirebilmelerini sağlamak ve karikatür sanatına genç nesillerden ilgi ve katılımı teşvik etmek.
KONU: Tüketen Dünyada, Üreten İnsan
KATILMA KOŞULLARI:
Yarışma 10-15 yaş grubundaki tüm gençlere açıktır.
Boyut 20x30’dan küçük, 25x35’den büyük olmamalıdır.
Çizim tekniği serbesttir.
Katılım bir adet özgün eserle olacaktır.
Karikatürler evvelce herhangi bir yarışmada ödül almamış olmalıdır.
Katılımcının Adı, Soyadı, Doğum Tarihi, Adresi, Telefon numarası, karikatürünün arka yüzünün sağ alt köşesine büyük harflerle yazılacaktır.
Katılımcılar, bir önceki maddede belirtilen bilgilerin, iletişim ve arşiv amaçlı saklanmasını kabul etmiş sayılır. Ödül alanlar haricindeki katılımcıların bilgileri, ilgili katılımcının talebi halinde silinecektir.
Karikatürlerin elden veya posta ile (iki karton arasına katlanmadan) en geç 15 Mart 2019 Cuma günü saat 16.00’ya kadar; Gazi Bulvarı No.90 Kat:8/801 Çankaya İş Merkezi İzmir Rotary Derneği bürosuna teslim edilmiş olması lazımdır.
Eser sahipleri, yarışmaya gönderdikleri eserlerin dijital olarak kopyalanması, saklanması, basın ve sosyal medya dahil her türlü medyada kullanılmasına izin vermeyi kabul etmektedirler.
Ödül kazanan karikatürler iade edilmeyecektir.
Ödül Töreni ve Sergileme 26 Mart 2019 akşamı, ileride tespit edilecek yerde yapılacaktır.
Eserlerin ulaştırılması, ödül törenine katılım ve benzeri konularda gönderi ve yol masrafları katılımcıların sorumluluğundadır.
İzmir Rotary Derneği, yarışma ile ilgili koşullarda (tarihler, ödüller ve jüri dahil olmak üzere) değişiklik yapma hakkına sahiptir.
ÖDÜLLER:İlk üç dereceye girenlere ve mansiyona ödül ve takdir belgesi verilecektir. Sergilenmeye hak kazananlara başarı belgesi verilecektir.
JÜRİ:
Mehmet Aslan Karikatürler Derneği İzmir Temsilcisi
Cem KOÇ Karikatürcüler Derneği Üyesi 
Eray ÖZBEK Karikatürcüler Derneği Üyesi 
İzmir Rotary Derneği Üyeleri
21 Ocak Pzt 23:06 / karderizmir